Muinasjutukonverents 2013

Rahvusvaheline muinasjutukonverents teemal „Jutusta mulle üks lugu!“ 24. mail Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3) ja õpitoad 25. mail lasteraamatukogus (Wiedemanni 11)

Kolmandat korda toimuv konverents on seekord jutuvestmise teemal. Meie moodsas ja tempokas maailmas armastavad inimesed endiselt lugusid. Muutunud on vaid jutustamisviisid ja -vahendid. Tuletamaks meelde vanu võtteid ning jagamaks kogemusi uute kasutamisest oleme kaasanud jutuvestjaid, lastekirjanduse eksperte Eestist, Soomest, Taanist ja Norrast.

Konverentsile ootame raamatukogutöötajaid, laste lugemisjuhte (pedagoogid, lapsevanemad, koolieelsete lasteasutuste õpetajad), loovtegevuse- ja huvijuhte, noorsootöötajaid, kirjanikke, illustraatoreid ning kõiki teisi huvilisi.

Lisaks kutsume huvilisi 25. mail toimuvatesse õpitubadesse, mida juhendavad jutuvestjad Piret Päär (Eesti), Agneta Möller- Salmela ja Liisa Karlsson (Soome).

Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise keel, sünkroontõlkega mõlemasse keelde. Konverentsile ja õpituppa saab registreerida kuni 13. maini.