Söögikohad

Kus Haapsalus lõuna ajal mõnusalt keha kinnitada oleks? Siit saavad abi konverentsist osavõtjad.

Q Catering asub Haapsalu Kultuurikeskuses. Supibuffe, praad ja maitsvad salatid.

Restoran Soffa menüü on mitmekesine ja hinnatase väikelinnale kohaselt mõistlik.

Hapsal Dietrich  on  üks 2014 aasta eesti 50st parimast söögikohast.

Müüriääre kohvik on üks Haapsalu tuntumaid söögikohti. Sinna sisse astudes tekib tunne, et oled seal juba käinud, satud justkui lapsepõlvemaale. Tunned värskete küpsetiste ja jahvatatud kohvi aroomi, kamin õhkab sooja, tigudiivanid ja tugitoolid lausa kutsuvad maha istuma ja hetke nautima. Seinu ilmestavad Epp-Maria Kokamäe maalid ja Jaak Arro puitlõigetega pannood. Valida on raske, kuid proovida tasub maitsvaid ahjupirukaid ja võileibu ning kindlasti Müüriääre kohviku kooke.

Talumehe kõrts on kaunis Haapsalu vanalinnas paiknev toitlustusasutus. Põhimenüüs on värsked ning kohalikust toorainest valmistatud maitsvad road. Lisaks pakutakse erinevaid suupisteid ning jooke.

Taksi pubi on Haapsalu peatänaval üks populaarseimaid söögikohti. Menüüs on taskukohased ja kodused road mis sobivad nii toekaks lõunasöögiks kui ka õhtuseks istumiseks sõpradega.

Nurme bistroo on söögikoht, kus pakutakse koduseid roogasid. Bistroo on iseteenindamisega, menüü on iga päev erinev sisaldades salatit, kahte suppi, kahte praadi ja magustoitu. Lisaks on valikus mitmesugused võileivad, koogid, pirukad ja saiakesed.

Rondo kohvik Haapsalus peatänaval asuva kohviku õdus sisekujundus ning kohapeal valmivad imehead koogid, tordid, pirukad ning martsipanikujukesed loovad meeldiva kohvipaiga kõikidele külastajatele.